Česká zabíjačka v Popovickém pivovaru

Rádi byste viděli, jak vypadá taková domácí zabíjačka a nemáte doma v chlívku čuníka, a ani na venkově babičku s hospodářstvím? Ne, nemáte smůlu, opravdu ne. Obecních zabijaček sice po mediální masáži s jejich zákazem o dost ubylo, ale sem tam se přeci jen nějaká najde. A tahle, na kterou Vás chceme upozornit, určitě nebude patřit k těm menším.

Zabijačka v pivovaru má své kouzlo

Poslední únorovou sobotu – tedy 27.února  pořádá pivovar Velké Popovice – ano to je ten s tím kozlem 🙂  Přímo ve svém areálu další ročník Ladovských vepřových hodů – od 10 do 15 hodin . Takže kromě zabijačkových dobrot – jelítek, klobásjitrnicškvarků nebo tlačenky můžete ochutnat místní pivo – na čepu bude nefiltrovaný černý Kozel.

Součástí akce budou i ukázky tradičních českých řemesel – a tak u práce uvidíte nejen řezníky (součástí akce je i bourání prasete přímo na místě). Za fotografie z minulých akcí děkujeme Evě K. která nám je poslala společně s pozvánkou na akci. V sobotu má být pěkné, jarní počasí. Tak co, už víte co budete dělat ?

1 komentář u „Česká zabíjačka v Popovickém pivovaru“

  1. jsme 2 ztp tak by sme porteboivali donest zabijacku doauta jelita jiternice a tlacenku nedojdem dal nez 15m dik kubicek

    Odpovědět

Napsat komentář